8 پادکست برتر روانشناسی بازاریابی (بروزرسانی شده در سال 2020)

خواندن کتاب و مقاله آنلاین یا شرکت در کنفرانس ها یک روش اساسی برای به روز کردن دانش شما است تا بتوانید در برترین موقعیت خود از نظر دانش بازاریابی قرار بگیرید.اما به نظر میرسد که این روزها سرمان بسیار شلوغتر از آن است که بتوانیم به روزترین مقالات علمی دنیا را مرور کرده و یا حتی زمان مفیدی را برای مطالعه در نظر بگیریم.اما خوشبختانه هنوز یک شانس خارق العاده داریم.پادکست ها!با فشردن دکمه پخش در حالی که در مسیر قرار ملاقات بعدیتان هستید یا در خانه در حال استراحتید بتوانید خود را به دنیای اطلاعات متصل کنید.

این روزها روانشناسی به طور گسترده ای در مباحث بازاریابی مورد استفاده قرار میگیرد.با این حال ، بینش های موجود در این صنعت به سرعت در حال پیشرفت است. هر روز ، تحقیقات جدید منتشر می شود. بنابراین ، اگر می خواهیدراه خود را در حفظ بینشهای جدید حفظ کنید – قطعاً باید به پادکست های روانشناسی بازاریابی گوش دهید!

خواندن این مقاله را از دست ندهید:خرد جمعی چگونه موجب افزایش فروش میشود!

اما یک چیز وجود دارد که ما متوجه آن شدیم. یافتن پادکست در مورد روانشناسی به طور کلی آسان است. با این حال ، یافتن پادکست هایی که بطور خاص با استفاده از روانشناسی در زمینه بازاریابی سروکار دارند ، یافتن آن سخت تر به نظر می رسد. به همین دلیل ما دوست داریم پادکست های مورد علاقه خود را با شما به اشتراک بگذاریم! هشت پادکست را که قطعاً باید به لیست گوش دادن خود اضافه کنید ، کشف کنید!

8 وبسایت برتر که گاها از دیده بسیاری از بازاریابان پنهان مانده و مانند الماسی در بازاریابی است

 • Hidden Brain
  پادکست
  با بیش از دو میلیون دانلود در هفته ، Hidden Brain پادکست بسیار محبوب در بین دیگر پادکست هاست. میزبان شما در این برنامه Shankar Vedantam همه چیز راجع به ذهن ناخودآگاه ما به شما می گوید. و اینکه چگونه رفتار انسان را هدایت می کند. نقاط کور ما چیست؟ چطور است که هیچ کس احساس ثروت نمی کند؟ مغز ناخودآگاه انتخاب ها و روابط ما را به روش های بیشتری از آنچه فکر می کنیم شکل می دهد. اگرچه این پادکست ارتباط کمتری با بازاریابی دارد ، اما اگر وارد روانشناسی شوید ، این گوهر نه چندان پنهان واقعاً ارزش شنیدن را دارد!
  https://www.npr.org/podcasts/510308/hidden-brain
 • You Are Not So Smart
  پادکست شما باهوش نیستید
  دقیقاً مانند پادکست قبلی ، این مورد نیز بیشتر بر روانشناسی تاکید دارد تا بازاریابی. اما ذکر این نکته خیلی خوب است! “موضوع اصلی در این برنامه( شما چندان باهوش نیستید ) این است که که ما انسانها از اینکه چقدر ناآگاه هستیم بی خبریم!” ، همانطور که دیوید مک رانی خود آن را بیان می کند. گوش دادن به قسمتها به شما امکان می دهد تا با سفر به یک دنیای سرگرم کننده و هیجان انگیز ، به کشف دنیای نفس خود بپردازید. روشن خواهد شد که ما نه تنها اعتماد به نفس غیرمجاز نسبت به درک خود داریم همچنین انگیزه و رفتار ما قابل اعتماد نیست. آیا می خواهید آگاه تر شوید؟ پس مطمئناً ارزش دارد که از این پل آگاهی عبور کنید!
  https://youarenotsosmart.com/podcast/
 • Arming The Donkeys
  پادکست خرها را مسلح کنید
  و حالا ممکن است فکر کنید ، چرا این عنوان پادکست به الاغ اشاره دارد؟ خوب ، کارشناس رفتاری آریلی بر این عقیده است که ما – انسانها – از آنچه فکر می کنیم با الاغ اشتراکات بیشتری داریم. هر دوی ما سرسخت و باهوش نیستیم. اما همه اینها به کنار ، هر پادکست Ariely با محققان علوم اجتماعی به گفتگوهای نسبتاً آرام می پردازد. بنابراین ، اگر می خواهید خود را در مباحث جالب مانند تصمیم گیری ناخودآگاه ، غیر منطقی بودن انسان و سایر اثرات روانشناختی سرگرم کننده قرار دهید ، قطعاً این پادکست ارزش گوش دادن به آن را دارد. با قسمت های کوتاه و رویکرد گاه به گاه ، هنگامی که مغز شما قبلاً اضافه کاری کار می کرد ، مناسب ترین حالت است!
  https://player.fm/series/arming-the-donkeys
 • Nir And Far: Business, Behaviour And The Brain
  پادکست Nir and Far
  Nir Eyal نویسنده پرفروش نمی داند که چگونه تغییر رفتاری می تواند طراحی شود. قسمت ها ترکیبی شیرین از اقتصاد رفتاری ، تجربه کاربری و موضوعات مرتبط با تجارت است. با یک مشت نوروساینس ادغام شده است. تخصصش؟ چگونه می توان محصولاتی ساخت که تولید عادت بکند که برای کاربر نیز مفید باشد. هر قسمت از Nir مستقیم به این نقطه نظر می رسدکه فهمیدن تحقیقات برای بخش های آسان اطلاعات ، گاهی اوقات دشوار است. اما رسیدن به انبوهی از این اطلاعات در 9 دقیقه چطور ممکن است! اگر به دنبال پادکست برای ارضای اشتهای بازاریابی روانشناختی خود هستید ، Nir راهی موثر را به شما نشان میدهد!
  https://player.fm/series/2276622
 • The Brainy Business
  پادکست the binary business
  این پادکست واقعاً بر اقتصاد رفتاری متمرکز است. قسمت های آن با اصول اساسی روانشناسی اقتصادی بسته بندی شده است. بعد از گوش دادن ، همه موارد و مزایای دلیل خرید مردم را می دانید. و چگونه بتوانید آنها را ترغیب کنید وقتی که قصد خرید از شما ندارند. درباره ترجیح دادن ، گول زدن ، اصول Cialdini و موارد دیگر بیشتر بدانید. اگر در این صنعت نسبتاً جدید باشید یا وقتی فقط می خواهید حافظه خود را تازه کنید ، این پادکست قطعاً راهی است که باید پیش بروید!
  https://thebrainybusiness.com/podcast/
 • O Behave
  پادکست O Behave
  O Behave پادکست است که توسط بخش علوم علوم رفتاری Ogilvy تولید می شود. این نه تنها مباحث مربوط به چگونگی استفاده از روانشناسی در بازاریابی ، بلکه نحوه استفاده از روانشناسی برای حل مشکلات اجتماعی را نیز در بر می گیرد. از مارک صوتی گرفته تا نحوه چگونگی ایستادن افراد بر روی پله برقی. همه بررسی شده است! حتی گاهی اوقات صدا کمی ضعیف است ، اما واقعاً ارزش شنیدن مطالب را دارد.
  https://player.fm/series/o-behave
 • Copy That Pops
  پادکست Copy that pops
  اگر بیشتر به مقاله نویسی در زمینه قانع کنندگی و ترغیب هستید ، این پادکست برای شما ساخته شده است. این ترکیبی شیرین از هنر نوشتن ، روانشناسی و موفقیت در تجارت است. “لپ تاپ لورا” دوست دارد نکاتی در مورد چگونگی به روزرسانی نوشتار خود با استفاده از روانشناسی ارائه دهد. قبل از اطلاع از این ، شما پرفروش شماره یک در آمازون هستید! و این شما را شگفت زده خواهد کرد که چقدر آسان است. بنابراین ، اگر می خواهید آن قلم را بگیرید و جادو کنید ، پس این پادکست یک ضرورت است!
  https://www.copythatpops.com/podcast
 • Brainfluence
  پادکست The brain influence
  هر هفته ، صدای کمی تند و زننده راجر دولی شما را از طریق گرایش به موضوعات بازاریابی عصبی راهنمایی می کند.از آنجا که خود دالی یک نویسنده است(كتاب ‘100 راه برای متقاعد كردن و جلب مصرف كنندگان با استفاده از بازاریابی عصبی) باعث شده است كه وی در مورد اثرات استفاده از روانشناسی در زمینه های بازاریابی واضحتر و قابل درک تر صحبت کند. هر قسمت دولی از بهترین متخصصان جهان در زمینه تأثیر ، اقناع و روانشناسی میزبانی میکند. اما ماجرا به اینجا ختم نمیشود! پس از گوش دادن ، شما با استفاده از تاکتیک های آسان و سریع مسلح هستید!
  https://www.rogerdooley.com/category/podcast/

امیدواریم این لیست پادکست ها ساعتها و ساعتها لذت شنیدن را برای شما فراهم کند. و البته به شما کمک می کند تا در دنیای روزافزون روانشناسی بازاریابی و بازاریابی عصبی به روز باشید. با این حال ، ما خوشحالیم که اعلام کردیم که Neuromarketing جدید بزودی پادکست های نورومارکتینگ خود را به زودی پخش می کند! ما بسیار هیجان زده هستیم و امیدواریم به زودی تاین اتفاق بیفتد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.