استارت رسیدن به اهداف فروش را زده و وقتتان را تلف نکنید

تماس های فروش موفق تر انجام دهید و طی سه ماه به اهداف خود برسید. آشفتگی را متوقف کنید و استراتژی خود را با این نکات مدیریت زمان بسازید. فرقی نمیکند که در حال نوشتن رمان باشید یا در حال برقراری تماس های فروش موفق تر. یا حتی تکمیل یک پروژه بسیار مهم ، این راهکارها در مورد چگونگی کنترل زمان و سارقان زندگی به شما کمک می کنند.

آیا می دانستید که فروشندگان برتر بین 75 تا 95 درصد از وقت خود را صرف انجام اقدامات بازپرداخت بالا یا اقدامات ارزشمند آن می کنند؟افرادی با عملکرد متوسط و روبه پایین بین 25 تا 40 درصد از وقت خود را صرف اقدامات ارزشمند می کنند و حتی متوجه نمی شوند که به جای کار در جهت رسیدن به اهدافشان ، وقت خود را تلف می کنند.

آنها فکر می کنند سخت کار می کنند ، اما در پایان روز بهره وری کمی دارند. اگر سخت کار می کنید اما فروش زیادی ندارید ، می توانید ترفندهایی ساده برای سیستم خود ایجاد کنید که می تواند حجم سودآوری شما را در عرض سه ماه دو برابر کند.

دو دلیل عمده وجود دارد که چرا فروشندگان با استعداد و باهوش عملکرد ضعیفی دارند: 1)آشفتگی و2) فقدان استراتژی.

چگونه مشتریانی وفادار بسازیم؟ چند نکته ساده اما کاربردی برای ساختن مشتریانی وفادار به سازمان

فرقی نمیکند که در حال نوشتن رمان باشید یا در حال برقراری تماس برای رسیدن به اهداف فروش موفق تر. یا حتی تکمیل یک پروژه بسیار مهم ، این راهکارها در مورد چگونگی کنترل زمان و سارقان زندگی به شما کمک می کنند.

آشفتگی را متوقف کنید

 • هدف خود را در زمان اوج خود انجام دهید.
  افرادی که دیسیپلین و قدرت شخصی خوبی دارند همیشه سعی میکنند در زمانهایی بین ساعات 1 الی 15:30 که معمولا افراد عادی در حال هضم غذای خود هستند روی برنامه ریزی و تمرکز بر ادامه برنامه خود وقت بگذارند ، بنابراین کار خود را بر اساس آن برنامه ریزی کنید. اگر در این دوره ها نیاز به انجام کار دارید ، با دوز کافئین بیشتر تمرکز کنید و غذاهای با پروتئین بالا میل کنید تا قند خون در سطح مداوم حفظ شود.
 • تمام حواستان روی انجام کار باشد
  محیط خود را دور از نا امیدی، عاری از حواس پرتی و بدون خشم و ناراحتی نگه دارید . همه چیز را از نظر دور نگه دارید مگر اینکه روی آن کار کنید. فضای کار شما باید پاک باشد به جز مواردی که در تمرکز فعلی شما قرار دارد. من در زمان نوشتن این صفحه دو بار به iPad خود رسدگی کرده ام. همه ما در حال انجام کار هستیم.
 • تنها روی انجام یک کار تمرکز کنید تا زمانی که به پایان میرسد
  یا اگر زمان تعیین شده برای آن به پایان رسیده باشد ، حتی اگر این زمان فقط 20 دقیقه باشد. مهم نیست که چقدر کوچک ، مهم نیست که چقدر وسوسه‌انگیز باشد ، اشیاء براق نقره ای را که شناور هستند و شما را وسوسه می کنند ، نادیده بگیرید.
 • وقتی در حال گفتن جمله ای مانند “همین یکبار رو … زیاد طول نمیکشه” هستید حواستان را جمع کنید
  طبیعی است که شما خودتان را گم کرده اید و باید به خودتان بیایید،همه ما گاهی دچار چنین حالتهایی میشویم و برای اینکه برای خودمان زمان بیشتری برای ماندن در سیاه چاله ناحیه امن بخریم مدام کارهای اصلیمان را به عقب می اندازیم.
 • هرگاه احساس کردید نیاز دارید کاری را به تعویق بیندازید خب تعلل نکنید!
  آنجا بنشینید و کاری انجام ندهید ، دقیقاً مثل زمان گذشته. وقتی فهمید که وقتی تعلل می کنید ، مثل درست کردن برچسب یا مرتب کردن ، چه کاری انجام می دهید ، این کار را نکنید. تعلل را به یک تجربه ناب تبدیل کنید. کاری دیگر نکنید. الگوی پاداش در تعلل می تواند تعلل را تقویت کند ، و در نتیجه تعلل بیشتر را تشویق می کند.
 • نقطه بازگشت خود را کاهش دهید.
  زمانهایی از روز یا مدت زمانی وجود دارد که پس از آن عملکرد شما کاهش می یابد. بگذارید آن را “منطقه سرد” بگذاریم. برای من ، اولین فرونشست ساعت 1:00 بعد از ظهر است ، و انتهای مطلق آن 4:00 بعد از ظهر است. بعد از این مدت ، من وقت خود را صرف کار می کنم. مناطق سرد خود را رصد کنید. وقتی وارد آنها می شوید ، شهامت متوقف کردن را داشته باشید.

استراتژی خود را بسازید

 • یک ضرب العجل تعیین کنید
  شما می توانید بیشترین کار را در طی یک ماه انجام دهید – متناسب باشید ، یک زبان بیاموزید ، یک رمان بنویسید. روی مجموعه های سه ماهه کار کنید. اگر واقعاً در آن کار کنید – اگر واقعاً آن را بخواهید- می توانید آن را در سه ماه تحقق بخشید ، میتوانید دستاوردهای بزرگ طولانی مدت را به واقعیت تبدیل کنید. اگر بخواهید می توانید یک رهبر کاملاً متفاوت باشید. شما در حال حاضر اهداف فروش دارید. اطمینان حاصل کنید که اهداف فرعی مهلت شخصی مشخص را برای خود تعیین کرده اید.
 • برنامه هدف را در تقویم خود برنامه ریزی کنید.
  زمانهای خاصی بسازید که در آن رفتار جدید را انجام داده و یا کارهای مخوف مانند تماس تلفنی را انجام دهید.بعد از مدتی برنامه ریزی کار به جایی خواهد رسید که بدون نیاز به صرف انرژی برای فکر کردن،کارهایی را که برنامه ریزی میکنید انجام میشوند.به همین ترتیب مطعمن باشید که راس ساعت 9 تلفن در دستتان است و آماده شماره گیری هستید،راس ساعت 13:30 مشغول خوردن نهارتان بوده و راس ساعت 19 مشغول کشیدن نقاشی مورد علاقه تان در حیاط منزل هستید.
 • دقیق بدانید نقطه خروجتان چه زمانی و کجا است
  قرار نیست حتما در انجام هر کاری کمال گرایی از خود به خرج دهید،بیشتر اوقات کار کردن برای خلق یک خروجی به اندازه کافی خوب کافیست.لازم نیست حتما به پایانی ایده آل بیندیشید.کمال گرایی را کنار گذاشته و هر وقت حتی احساس کردید که به خروجی با 70 درصد کیفیت موردانتظار خود رسیده اید نقطه ای مناسب برای خروج است.بهرحال اهداف فروش شما میبایست انگیزیه لازم را هم در شما برای رسیدن به آنها به وجود آورند
 • اقدامات جدید خود را به آنچه در حال انجامش هستید گره بزنید.
  چنانچه میخواهید رفتاری را رشد و توسعه دهید با جفت کردن آن با عادتی که در حال انجامش هستید ، برنامه ریزی کنید. قدرت عادت به عمل جدید منتقل می شود. اگر همیشه صبح صورت خود را شستشو می دهید ، 20 بار وزنه زدن با دست را به آن متصل کنید تا جایی که برای مغز شستشوی دست به معنای وزنه زدن باشد. اگر در خانه کار می کنید ، 5 تماس با فروش را به هر فنجان اسپرسویی که درست می کنید وصل کنید.
 • اهداف خود را هیچ کس به اشتراک نگذارید
  ممکن است فکر کنید اگر اهداف یا برنامه های خود را به اشتراک بگذارید ، باعث افزایش تعهد می شود. برعکس. مطالعات نشان می دهد افرادی که در مورد اهداف خود صحبت می کنند ، احتمال وقوع آن را کمتر می کنند. اعلام برنامه های خود به دیگران به اندازه کافی نَفس شما را راضی می کند که شما کمتر برای انجام کارهای سخت مورد نیاز خود انگیزه کافی داشته باشید.

اگر همین حالا به خودتان می گویید: “من این چیزها را می دانم.” درست است ، شما در مورد آنها می دانید اما اگر عملکرد شما جایی نیست که انتظار داشتید باشد ، واقعاً آن را نمی شناسید.بهتر است اهداف فروش خود را همین حالا مورد ارزیابی و بازبینی قرار داده و آنها را در برنامه ریزی خود جای دهید.

زیرا شما آن را انجام نمی دهید. برای یک بار ، خود را نظم دهید تا در جهت اهداف خود اقدام کنید. یکی از عمل کننده ای برتر باشید که از وقت خود استفاده می کند و تمرکز خوبی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.