7 قانون انکار ناپذیر برای موفقیت در فروش

همه روش های آموزش فروش در دنیای فروش دارای موفقیت های مختلفی هستند. در حالی که مشاوران آموزش فروش و مقالات آموزش فروش در مورد روش ها ، رفتارها و شکل ظاهری بحث می کنند ، قوانین مهم موفقیت در فروش به نتیجه می رسند. این هفت قانون انکار ناپذیر موفقیت در فروش به نتیجه می رسد و باید پیشتاز تلاش شما در تمام مراحل پیشرفت تجاری شما باشد.

قانون 1 – مشتریان خود را پیدا کنید

سخنرانان آموزش فروش تبلیغ می کنند که شما باید مشتریان خود را پیدا کنید. در روش اول مشاهده این قانون فروش ، این فرآیند شامل شناسایی مشتریان شماست. اطمینان حاصل کنید که می دانید و می فهمید که بازار (های) هدف شما برای محصولات یا خدمات ارائه شده شما چیست.

هنگامی که از مخاطبان هدف خود آگاهی پیدا کنید ، در یافتن آنها بسیار بهتر آماده خواهید شد. همانطور که در قانون دوم مشاهده شده است ، شما باید از این موضوع آگاه باشید تا بتوانید برای آنها بازاریابی کنید.

قانون 3 – بازاریابی جان فدایی

منابع خود را بررسی کنید ، از آموزش تیم فروش خود گرفته تا تلاش های شخصی خود در بازاریابی ، در صورت لزوم. این منابع را در کمپین های بازاریابی هوشمند و هدایت شده پرورش دهید تا آنچه را که به مخاطبان خود می فروشید ، بدست آورید.

مقالات آموزش فروش را که اطلاعات زیادی در مورد محیط های پیشرفته بازاریابی ارائه می دهند ، مشاهده کنید. روش های بازاریابی ویروسی ، مانند شبکه های اجتماعی و انجمن ها ، منبع بالقوه ای برای تجارت هستند. فرصت هایی مانند این فرصت های بازاریابی به صورت رایگان و گزینه های عالی برای تبلیغات پولی را ارائه می دهد.

مربیان فروش و مشاوران مدیریت فروش از سراسر جهان بر این باورند که بازاریابی فروش باید متعهد باشد. شما و تیمتان باید با استفاده از فرصتهای فراوان در دسترس مخاطبان خود باشید.

قانون 4 – درک خودتان و محیط رقابتی

کارشناسان آموزش فروش و بازاریابی اتفاق نظر دارند که درک موضوع مهمی درفروش است. همانطور که در مقاله آموزش فروش از بازاریابی محصولات کاربردی مشاهده شده است: “بسیار مهم است که تیم فروش شما زمینه کسب و کارتان و بازاری را که در آن فعالیت می کنید را درک کند.” شناخت خدمات یا محصولاتتان ، علاوه بر این نقشی که در بازار و رقابت دارید بسیار مهم است.

شناخت محصولات و خدمات و بعلاوه اهدافتان ، در موفقیت آمیز بودن روش های آموزش فروش کسب و کار کلیدی است. اگر می خواهید مشتریان شما به آنچه می فروشید اعتماد کنند ، باید بدانید که دراین کار چه منافعی برای مشتری وجود دارد. به همین ترتیب ، هر خدماتی از محصول ارائه شده باید نشان دهنده اهداف و جهت کسب و کار باشد. مشتری باید بداند که چگونه محصولات و خدمات شما نیازهای مشخص اش را تحت پوشش قرار میدهد.

در هنگام مصاحبه های فروش چه سوالاتی را بهتر است بپرسیم تا داوطلب واجد شرایط را تشخیص دهیم؟

مقالات آموزش فروش همچنین درک کرده اند که درک رقابت چگونه می تواند موفقیت در فروش ایجاد کند. با این وجود جای تعجب نیست ، زیرا مشتریان علاقه مند خدمات و محصولات شما را از طریق رقبا مقایسه می کنند. نقش شما درک مزایا و معایبی است که شما و رقبایتان ارائه می دهید. بدون اینکه رقابت را پایین بیاورید با نقاط قوت خود وارد بازی شوید.

قانون 4 – ابتدا سوال کنید

بسیاری از روش های مرسوم در تنظیم آموزش فروش کسب و کار به سادگی موفقیت در فروش ایجاد نمی کنند. یک فروشنده اتومبیل در صورت عدم ارائه سوال مناسب، در صورتی که ابتدا در مورد محصول یا کالا صحبت کند هرگز متوجه نخواهد شد که خواسته واقعی مشتری چیست. روش های فروش متعارف سعی در ارائه محصولات و خدمات بدون اتصال به مشتری دارند. رفع این مشکل با پرسیدن سوالاتی مناسب اتفاق می افتد.

این پویایی در روش آموزش فروش مشاغل به نام فروش مشورتی دیده می شود. فروش مشورتی رابطه ای ایجاد می کند و نیازهای مشتری را به دست می آورد. به محض این که اتفاق بیفتد ، مصرف کننده در صورت متناسب بودن با این نیاز ، علاقه بیشتری به آنچه که ارائه می شود پیدا خواهد کرد. این پویایی در قانون بعدی دیده می شود.

موفقیت در فروش در ابتدا با پرسیدن سوال یافت میشود. با ایجاد یک رابطه مثبت با مشتری و با کسب اطلاعاتی در مورد نیازهای او ، موقعیت بسیار بهتری برای کمک به مشتری خواهید داشت. این شما را قادر می سازد تا ارتباط بهتری با مشتری برقرار کنید ، بنابراین شانس خود را برای موفقیت در فروش افزایش می دهید. با این حال ، ابتدا با طرح سوال شروع کنید.

قانون 5 – پیشنهاد را سفارشی کنید

در روش های آموزش فروش و بازاریابی که در آن فروش مشورتی رونق می یابد ، اطلاعاتی از مشتری برای کسب بینش در مورد نیازهای وی کسب می شود. با بروز این مشکل ، شما می توانید خدمات یا کالای سفارشی را به مشتری ارائه دهید.

روش های فروش متعارف ، رابطه در روند فروش را تضعیف می کند. با روش های فروش انگیزشی فروش مشورتی ، کورکورانه و بدون شناسایی نیازهای مشتری ، کالایی به مشتری ارائه نمی شود. بنابراین ، با فروش مشورتی ، فروشنده قادر به ارائه چیز متمایزی است که ممکن است نیاز مشتری را برآورده کند.

پس از اینکه متوجه شدید مشتری به دنبال چه چیزی است: پیشنهادات خود را ارائه دهید. تمام تلاش خود را برای کمک به مشتری در ارضای این نیازها با محصولات یا خدمات خود انجام دهید. در صورت عدم موفقیت ، برای موفقیت در فروش بالقوه ، اطلاعات بیشتری کسب کرده و دوباره امتحان کنید.

قانون 6 – سرنخ های بیشتری به دست بیاورید

مقالات آموزش فروش به طور گسترده ای موفق ترین تلاش های فروش را با بیشترین میزان هدایت مشاهده کرده اند. اگر انتظار دارید با مشتریان بالقوه خود موفق شوید ، منطقی است که به تعداد بیشتری از آنها نیاز داشته باشید.

با استفاده از تکنیک های اختصاصی آموزش فروش بازاریابی و درک شما از بازار هدف خود ، به جستجوی بیشتر مشتریان ادامه دهید. با جستجوی مشتری های بیشتر ، می توانید تلاش های تجاری خود را افزایش داده و موفقیت فروش بیشتری کسب کنید.

قانون 7 – از منابع به طور خردمندانه استفاده کنید

موسسات مربیگری فروش به شما کمک می کنند بودجه بازاریابی ، روش های آموزش تیم فروش و منابع اضافی در دسترستان را شناسایی کنید. با این حال ، مهم است که تمام منابعی را که در اختیار دارید در نظر بگیرید.

برای به دست آوردن موفقیت در فروش ، در واقع قسمت عمده ای از آن در بودجه ها و کارمندان قابل اجرا یافت می شود. با استفاده مناسب ، این منابع را به موفقیت بالقوه فروش تبدیل کنید. با قرار دادن بودجه بازاریابی خود در مکان های مناسب با توجه به بازار هدف خود ، هوشمندانه تصمیم بگیرید. از کارمندان خود برای جستجوی جوامع اجتماعی و انجمن های مربوطه استفاده کنید تا به طور رایگان با مشتریان بالقوه بازار خود ارتباط برقرار کنید.

موضوعی که مقالات و مشاوره های آموزش فروش در آن فراموش می کنند ، مربوط به منابع دیگر است. به منظور موفقیت واقعی در فروش ، از تمام منابعی که در اختیار دارید استفاده کنید. بسیاری از فروشندگان اغلب از یافتن تعدادی از همکاران ، دوستان ، اعضای خانواده و مشتریانی که مایل به ارائه راهنما ، خدمات و اطلاعات ارزشمند هستند ، متعجب می شوند. برای بدست آوردن موفقیت فروش مورد نظر خود از طیف کاملی از منابع خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.